Technika Podwodna

Zarejestruj się na tej witrynie

Po zarejestrowaniu twoje dane zostaną przesłane do administratora w celu weryfikacji. Po weryfikacji otrzymasz email z dalszymi instrukcjami.

Zgody


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu profilowym na stronie technikapodwodna.pl w celu identyfikacji przez TECHNIKA PODWODNA SP. Z O. O. z siedzibą w Warszawie przy ulicy Powstańców Śląskich 80.Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu profilowym na stronie technikapodwodna.pl w celu informacji handlowej dotyczącego produktów i usług oferowanych przez Technikę Podwodną drogą mailową.Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu profilowym na stronie technikapodwodna.pl w celu informacji handlowej dotyczącego produktów i usług oferowanych przez Technikę Podwodną drogą pocztową.Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu profilowym na stronie technikapodwodna.pl w celu marketingu bezpośredniego dotyczącego produktów i usług oferowanych przez Technikę Podwodną drogą mailową.Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu profilowym na stronie technikapodwodna.pl w celu marketingu bezpośredniego dotyczącego produktów i usług oferowanych przez Technikę Podwodną drogą pocztową.Dane w celach powyższych będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Dane będą przechowywane przez okres 10 lat. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W celu realizacji uprawnień, osoba której dane dotyczą możne wysłać stosowną wiadomość e-mail na adres: (sklep@technikapodwodna.pl).

Potwierdzenie rejestracji otrzymasz przez email.


← Powrót do Technika Podwodna