Miło nam poinformować, że jesteśmy jedynym autoryzowanym serwisem  SUUNTO na rynku polskim.
Odnośnie produktów firmy SUUNTO nasz serwis zajmuje się wyłącznie linią komputerów nurkowych. Nie naprawiamy oraz nie świadczymy usług gwarancyjnych w zakresie zegarków outdoorowych  i treningowych (seria Ambit, Spartan, Core itp...w celu ustalenia najbliższego serwisu prosimy kontaktować się bezpośrednio ze sprzedawcą urządzenia !!!)

UWAGA - WAŻNE - szacunkowy czas naprawy lub rozpatrzenia reklamacji komputerów Suunto w serwisie centralnym producenta w Finlandii, jak sam informuje, z uwagi na obecną sytuację związaną z pandemią wirusa COVID-19, wydłużył się o dodatkowe 15 dni roboczych w stosunku do standardowego terminu realizacji i może wynieść ok 30 dni roboczych plus czas potrzebny na transport w obie strony. Koszt pogwarancyjnej ekspertyzy lub wyceny naprawy zleconej w Suunto wynosi 180 zł (w tym zawierają się koszty wysyłki z i do Polski). W przypadku niezdecydowania się na naprawę produkt zostanie odesłany do właściciela, który zostanie obciążony w.w kosztami diagnozy i przesyłki
Kliknij na link poniżej aby dowiedzieć się jak aktualizować starsze komputery Suunto

AKTUALIZACJA OPROGRAMOWANIA STARSZYCH MODELI KOMPUTERÓW SUUNTO

Informacje dotyczące napraw gwarancyjnych


Prosimy o skorzystanie z formularza serwisowego on-line w momencie, gdy wysyłacie Państwo do nas sprzęt nurkowy. Dziękujemy!


 

  Dane do wysyłki

   
  Prosimy o niewysyłanie razem z produktem instrukcji, akcesoriów dodatkowych ani oryginalnych opakowań, ponieważ nie będziemy w stanie ich zwrócić. Podczas naprawy urządzenie/a są umieszczane w opakowaniach serwisowych.

  Klauzula informacyjna RODO
  Informujemy, że:
  Administratorem danych osobowych wskazanych w danych handlowych jest firma Technika Podwodna sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Powstańców Śląskich 80, w Warszawie (kod pocztowy: 01-466), tel.:22 4612800, adres e-mail: biuro@technikapodwodna.pl
  Celem zbierania danych jest obsługa procesu sprzedaży-zakupu.
  Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezes Urzędu Ochrony Danych )
  Podawanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacja celu wykonanie umowy zakupu-sprzedaży. W przypadku niepodania danych nie będzie możliwa realizacja w/w celu.
  Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim. Odbiorcami danych będą tylko instytucje upoważnione z mocy prawa.
  Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały profilowaniu.
  Administrator danych nie ma zamiaru przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
  Dane osobowe będą przechowywane przez okres zgodny z odpowiednimi Ustawami.
  Czas przechowywania – Ustawa o rachunkowości (5 lat ) Ordynacja Podatkowa (6 lat).