vyper i zoop

Firma Suunto z dumą… przedstawia dwa przeprojektowane na nowo komputery nurkowe z dużym ekranem. Wyposażone w więcej funkcji oraz zupełnie inaczej wyglądające modele Suunto Zoop Novo i Suunto Vyper Novo zastąpią dobrze znane modele Zoop, Vyper i Vyper Air. Zadbaliśmy o ułatwienie użytkowania, wyposażając nowe urządzenia w interfejs oparty na menu z 4 przyciskami, podobnie jak w komputerach nurkowych Suunto z serii D. Zarówno w modelach Zoop Novo, jak i Vyper Novo, łatwiej teraz odczytać informacje dzięki większym liczbom oraz podświetleniu.

Model Suunto Vyper Novo otwiera nowe możliwości odkrywania głębin przed osobami, które nurkują regularnie. Solidny komputer nurkowy z obsługą trybu Nitroks  (do 99%)wyposażony jest między innymi w funkcję bezprzewodowego pomiaru ciśnienia w butli, kompas cyfrowy oraz funkcję przełączania mieszanki oddechowej (do 3 mieszanek). Urządzenie dostępne jest w dwóch kolorach – białym i grafitowym.

Modele Suunto Zoop Novo i Suunto Vyper Novo możesz zsynchronizować z oprogramowaniem Suunto DM5 oraz witryną Movescount.com, co pozwoli Ci udostępniać znajomym i rodzinie swoje dzienniki nurkowań, obrazy oraz filmy.

Firma Suunto z siedzibą w Finlandii w ciągu ostatnich 50 lat opracowała wiele innowacji związanych z nurkowaniem, w tym pierwszy kompas nurkowy oraz wczesne komputery nurkowe. Firma Suunto od prawie 80 lat zajmuje się tworzeniem godnych zaufania produktów, które są testowane pod względem odporności na najbardziej wymagające warunki. Wszystkie komputery nurkowe Suunto są produkowane w Finlandii.